מהי בדיוק ספירולינה?

המושג ”ספירולינה“ כבש בעשור האחרון את עולם הבריאות והתזונה. היא תפסה מקום של כבוד בשיח הציבורי, במגזינים נחשקים בכל העולם ואף נכנסה לתפריטים מגוונים. אז מהי בדיוק ספירולינה, מהם היתרונות שלה ואיך כמעט כל אחד יכול לשלב אותה בחייו?.

מהי בדיוק ספירולינה

ספירולינה היא אצה כחולה ירוקה. באזורים מסוימים בעולם היא גדלה באופן טבעי באגמים עם מים מתוקים אך עם העלייה במודעות לגבי היתרונות והסגולות הרפואיים שבה, החלו לגדלה בבריכות גידול באופן מלאכותי בכל העולם. היא אפילו נחשבת למזון מושלם במקומות הסובלים מעוני ורעב מחפיר, שכן היא מכילה את מרבית הרכיבים להם גוף האדם זקוק.

מה היא מכילה?

אצת הספירולינה נחשבת לאחד מהמזונות העתיקים ולא סתם מכנים אותה מזון עלאו מזון מלא“. האצה מכילה מגוון רחב של רכיבים עשירים כמו ברזל, כלורופיל, נוגדי חמצון, חלבונים איכותיים, חומצות אמינו ועוד. שוק תוספי התזונה ומוצרי הבריאות מציע קשת רחבה של מוצרים המכילים ספירולינה כמו כמוסות ספירולינה, ספירולינה מיובשת, ספירולינה טרייה קפואה ועוד. את חלקם נהוג לשלב כחלק בלתי נפרד מהתפריט התזונתי היומי שלנו כמו למשל בתוך מאכלי מוזלי ויוגורט למיניהם, סלטים, שייקים ואפילו מאפים ואת חלקם נהוג לצרוך בנפרד ככמוסה.

למי זה מתאים?

כמעט לכולם:

  • ילדים
  • ספורטאים
  • נשים בהריון ונשים מניקות (רק מוצרים מסוימים המאושרים)
  • מבוגרים
  • אנשים הסובלים ממחלות או בעיות רפואיות מסוימות

על ספירולייט כבר שמעתם?

ספירולייט הינה פורמולה ייחודית המכילה רכיבים טבעיים בלבד. הפורמולה פועלת על דיכוי תהליך טבעי בו מתרחש דיכוי של התיאבון ותורם לתחושת שובע. כידוע בתקופות בהן אנו מנסים לרדת במשקל הגוף עלול לסבול ממחסור של מרכיבים חיוניים כמו ויטמינים ומינרלים.  

קישור לכתבה

הזמינו את ספירולייט עכשיו - כל היתרונות כבר בפנים

אני רוצה להזמין אריזה של ספירולייט

כל אריזה מספיקה לחודשיים

סה״כ לתשלום:
בודק את הקופון... הקופון שגוי
1
פרטים אישיים