ספירולייט – פשוט לרזות! מידע וחוות דעת על המוצר

  • דיאט מאסטר
אצת הספירולינה

עודף משקל והשמנת יתר הן בעיות המעסיקות עשרות מיליוני אנשים ברחבי העולם מידי יום. אם אתם סובלים מעודף משקל, סביר להניח שכבר ניסיתם, או לפחות חשבתם לא פעם על הפחתת משקל באמצעות שלל הפתרונות הקיימים, החל מדיאטות שונות ועד לניתוח קיצור קיבה וניתוחים אסתטיים שונים.

בנוסף, בין גידול הילדים לבין המחויבות למקום העבודה, לא תמיד ניתן למצוא את הזמן והכוחות הנפשיים לעיסוק יומיומי בספורט.

אם אתם סובלים מעודף משקל ואתם רוצים שינוי, בדמות דיאטה מאוזנת ויעילה – אתם רוצים לשמוע על ספירולייט

דמיינו לעצמכם חיים בריאים, ללא עודף משקל. עכשיו דמיינו שהתהליך אינו כולל דיאטות הרעבה קיצוניות למיניהן או התערבות בהליך רפואי כלשהו. נשמע דמיוני? אז זהו, שלא.

הכירו את ספירולייט – פורמולה טבעית אשר פותחה משילוב רכיבים טבעיים הגורמים לתחושת שובע, מזינים את הגוף בוויטמינים ורכיבים טבעיים אחרים החיוניים לגוף באופן יומיומי ובמיוחד- בעת תהליך דיאטה.

הרעיון מאחורי ספירולייט ומה שהופך את הדיאטה ליעילה כל כך, הוא ההכרה בכך שתהליך של דיאטה בריאה כרוך גם בהזנת הגוף בוויטמינים שונים, ברזל, חלבון ועוד, החיוניים לגופנו תוך כדי תהליך הדיאטה.

כך תוכלו לעבור תהליך של דיאטה מאוזנת ובריאה ללא תחושת רעב וחולשה ומבלי למנוע מגופכם רכיבי תזונה חיוניים הנמנעים מגופכם בהליך של דיאטה רגילה.

אז מה מכילה פורמולת ספירולייט?

הפורמולה שבקפסולות מכילה בעיקר רכיבים אשר נמנים על משפחת “מזונות העל”.

“מזונות על” הם קבוצה של מזונות טבעיים, בעלי ריכוז גבוה במיוחד של רכיבים תזונתיים ולכן הם נחשבים מזינים יותר מכל מזון אחר.

צריכה של מזונות על מאפשרת לנו לקבל ערכים תזונתיים גבוהים במיוחד ליחידת מזון. כלומר, אנו אוכלים פחות ומקבלים יותר ערכים תזונתיים חיוניים לגוף.

ספירולינה – ספירולינה היא אצה המוגדרת כ”מזון על”.

מחקרים רבים גילו כי צריכה יומית של ספירולינה מביאה להפחתת לחץ הדם והכולסטרול בקרב מבוגרים.

פרט לכך, הספירולינה מורכבת מכ-60% חלבונים- פי 3 מבשר בקר, ביט קרוטן- פי 25 מגזר, ברזל- פי 50 מתרד, סידן – פי 10 מאשר בחלב, וויטמינים רבים נוספים: A, C, E, B1, B2, B3, B5, B6, B8, B9. ספורטאים מקצוענים בארץ ובעולם כבר גילו את האפקט הייחודי של אצת הקסם ועושים בה שימוש יום יומי.

אסאי – פרי האסאי ידוע גם הוא כ”מזון על”. מדובר בפרי של זן עץ דקל הצומח בדרום אמריקה באקלים טרופי.

צריכת אסאי, כך לפי סקירת מחקרים רבים, אף משפרת את תפקוד הלב ומסייעת במניעת מחלות לב. נוסף על כך, מחקרים מצביעים כי אסאי עשיר בסיבים תזונתיים ומסייע בניקוי מערכת העיקול, מספק אנרגיה ומסייע בהתמודדות עם תשישות ועייפות וזאת כתחליף לסוכר וקפה.

גואר גאם – צמח ממשפחת הקטניות. מדובר בעצם סיב דיאטטי, שברגע שהוא בא במגע עם מים הוא סופח אותם ומתנפח.

לכן, ברגע שסיב צמחי זה נכנס לגופנו המורכב מכ-60% מים- הוא סופח מים מגופנו, מתנפח וגורם לתחושת שובע. בנוסף, גם צמח זה מסייע בהקטנת רמת הכולסטרול בדם.

 ספירולייט –  מוצר דיאטטי ייחודי, המכיל חומרים טבעיים אשר גורמים לתחושת שובע ובו בזמן, מזינים את הגוף ברכיבי תזונה חיוניים לגוף, .

דיאטת ספירולייט דורשת מכם נטילת 2 קפסולות ביום .

. כל מארז מכיל 120 קפסולות, אשר מספיקות לחודשיים

בתחילת הכתבה, ביקשנו מכם לדמיין חיים בריאים ללא עודפי שומן. עכשיו, אתם כבר לא צריכים לדמיין. עכשיו אתם יכולים להפוך את הדמיון למציאות. ספירולייט כבר כאן, בהישג יד. .

קישור לכתבה

הזמינו את ספירולייט עכשיו - כל היתרונות כבר בפנים

אני רוצה להזמין אריזה של ספירולייט

כל אריזה מספיקה לחודשיים

סה״כ לתשלום:
בודק את הקופון... הקופון שגוי
1
פרטים אישיים