פלוס ברכיבים, מינוס במשקל: הכירו את "ספירולייט", תוסף המזון שיעזור לכם לרזות

אצת הספירולניה היא ״מזון על״

אצת הספירולינה, הנחשבת ל"מזון-על" ולאחד המזונות הבריאים בעולם, היא המרכיב העיקרי ב"ספירולייט", כמוסה מחומרים טבעיים, שבין שאר תכונותיה המדהימות גם מסייעת בהפחתת התיאבון ובירידה במשקל. בסקר מדגמי עלה: המשתמשים בתוסף ירדו כ-3 ק"ג בחודש.

הכינוי “סופר-גרופ” ניתן במוזיקה לקבוצה של יוצרים, כל אחד כוכב מוכח, שהקימו להקה זמנית ביחד.

זו תופעה נדירה יחסית בתעשיית הבידור, אבל כשהיא מתרחשת התוצאה מלבבת במיוחד.

כמות הכישרון על הבמה מתפרצת, יש שם הכול מהכול – הסולן המוכשר ביותר, המתופף הטוב ביותר, הבסיסט החד ביותר והגיטריסט הפנומנלי ביותר. יותר טוב מזה אי אפשר לקבל.

עכשיו קחו את הדימוי הזה והעבירו אותו לעולם המזון. אל הבמה המדומה עולים ויטמינים, ברזל, חלבונים, מינרלים, נוגדי חמצון ועוד המון מרכיבים בריאים מסוגי מזון שונים, שמתאחדים כולם לתוך סופר-פוד אחד.

כמו במוזיקה, גם זו תופעה נדירה וכמו במוזיקה גם ממנה מפיקים את המיטב. למזון העל הזה קוראים ספירולינה, והוא אולי נשמע כמו שם של להקה, אבל למעשה מדובר באחד המאכלים הבריאים ביותר בעולם, אם לא הבריא שבהם. ספירולינה היא המרכיב העיקרי בתוך קפסולות להרזיה ”ספירולייט“, תוסף המזון הטבעי החדש שיכול לשנות את חייכם ולהפוך אותם לבריאים יותר.

 

מהי ספירולינה?

הספירולינה, אחד המאכלים העתיקים ביותר בהיסטוריה, היא אצה מיקרוסקופית כחולה-ירוקה הגדלה במקורות מים מתוקים.

היא מכילה שלל ויטמינים (A, B, C ו-K), חלבון מלא, ברזל, מינרלים, נוגדי חמצון, ומסייעת בניקוי מערכות הדם ובאיזון המערכות ההורמונליות ורמות הסוכר בגוף.

יחד עם יכולותיה הרבות של הספירולינה, כמות החלבון הגדולה שבה יוצרת ליצור תחושת שובע, וזהו אחד המפתחות להבנת החשיבות של “ספירולייט”, כמוסה שנועדה לאפשר חיים בריאים ורזים יותר.

מהו “ספירולייט”?

“ספירולייט” מאגדת בתוכה, בנוסף לספירולינה, מספר רכיבים אחרים שנמנים גם הם עם מזונות העל: אסאי, גואר גאם וחומצה לינואלית, שמומלצת מאוד לספורטאים בשל יכולתה המוכחת לסייע להגדלת מסת השריר.

הפורמולה הייחודית של “ספירולייט” כדורי הרזיה באישור משרד הבריאות לא רק מזינה את הגוף בוויטמינים ומינרלים חיוניים, מייצרת חילוף חומרים אופטימלי ומנקה את הקיבה והכבד, אלא גם מסייעת בדיכוי התיאבון, במיוחד הארעי, כמו צורך בממתקים ובחטיפים בין ארוחות.

הכמוסה, העשויה מרכיבים טבעיים בלבד, עשירה בברזל, מנקה את הגוף מרעלנים, מחזקת את המערכת החיסונית, גורמת להפחתת לחץ דם וכולסטרול, משפרת את תפקוד מערכת העיכול, תורמת לאיזון המערכות ההורמונליות וכאמור, תמנע מכם גיחות תכופות למקרר. כשרעבים פחות אוכלים פחות, וכשאוכלים פחות יורדים במשקל.

רוצים לצאת לדרך חדשה? “ספירולייט” הוא התשובה

אריזה אחת של “ספירולייט”, המיוצרת מחומרים טבעיים ומשווקת ככדורי הרזיה באישור משרד הבריאות, מספיקה לחודשיים.

באריזה כזו יש 120 קפסולות להרזיה, כשבכל יום נוטלים שתיים, בבוקר ובערב, כחצי שעה לפני הארוחה עם שתי כוסות מים.

מאחר שמדובר בפורמולה המורכבת מחומרים טבעיים בלבד, אין למוצר תופעות לוואי, אלא במקרה של אלרגיות. נשים בהריון או נשים שמיניקות, אנשים שנוטלים תרופות וילדים צריכים להתייעץ עם רופא טרם השימוש.

מסקר מדגמי שנערך בין צרכני ה”ספירולייט” דווח על ירידה של כ-3 ק”ג בחודש במשקל.

כמובן שהשימוש בכמוסה בלבד אינו מספיק – יש גם לשפר את הרגלי התזונה, אם אלה היו קלוקלים, ולעשות כושר, שלא לדבר על כך שהתגובה והקצב של כל אדם שונה – אבל ללא ה”ספירולייט” הירידה במשקל, במיוחד הראשונית, תהיה הרבה יותר איטית וקשה.

עם היכולות המוכחות של ספירולינה ומרכיבי הבריאות האחרים בכמוסה, ה”ספירולייט” היא תוסף המזון האולטימטיבי לכל מי שרוצה לעשות פניית פרסה בחייו, לאכול בריא יותר ולרדת באופן כמעט מידי במשקל.

קישור לכתבה

הזמינו את ספירולייט עכשיו - כל היתרונות כבר בפנים

אני רוצה להזמין אריזה של ספירולייט

כל אריזה מספיקה לחודשיים

סה״כ לתשלום:
בודק את הקופון... הקופון שגוי
1
פרטים אישיים