מה השיטה הטובה ביותר לרדת במשקל?

מדובר באחד הנושאים הכי מדוברים בעולם. מגזינים, רשתות חברתיות, אתרי תוכן העוסקים בנושא של בריאות ותזונה נכונה, אינספור סרטונים שצולמו הן על ידי אנשים שהצליחו לרדת במשקל בעצמם ורוצים להעביר את זה הלאה והן על ידי אנשי מקצוע מהתחום כמו תזונאים, מאמני כושר וקואצ‘ינג המאמנים לאורח חיים בריא.

אין ספק כי מי מאיתנו שניסה שיטות רבות, דיאטות ותהליכי ירידה במשקל ועדיין לא הגיע לרמת שביעות הרצון מגופו הן מבחינה אסתטית והן מבחינה בריאותית יכול להגיע לרמות די גבוהות של ייאוש.

תזונה נכונה ומאוזנת המותאמת לאורח החיים שלכם

קפסולות להרזיה קיימות, אך עדיין – חשוב להקפיד על תזונה נכונה. אנשים רבים נופלים במקום הזה של התזונה משום שהם פשוט לא מצליחים לשלב את הרגלי התזונה הנכונים בהתאם לאורח החיים שלהם.

מה זה אומר?

זה אומר שכדי להצליח בזה ובענק אתם חייבים לשאול את עצמכם את השאלות הנכונות ולבצע את ההתאמות באופן כזה שמצד אחד השינוי לא יהיה דרסטי וקיצוני כי כולנו יודעים מה התוצאה של דיאטות כאסח ומצד שני יהיה לנו כייף ונעים מבלי שנרגיש שאנחנו כל הזמן מוותרים על הדברים שאנחנו אוהבים.

הנה כמה רעיונות:

  • מתי אתם קמים ומתי הולכים לישון? יש קשר ישיר בין תזונה לבין שינה וזה משהו שצריך לשלב ביחד. נורא קל לבוא ולהגיד ארוחת הבוקר היא הדבר הכי חשוב ביום“. אבל מה עם כל אותם אנשים שלא מסוגלים להכניס שום דבר חוץ מקפה עד 13:00 בצהריים?. אז גם לזה יש פתרונות ופשוט צריך למצוא את האיזונים הנכונים
  • מננו את כל מה שאסור, אל תוותרו לגמרי כידוע יש כמה מזונות ומשקאות שנחשבים לבעייתיים מאוד בכל הנושא של ירידה במשקל. פחמימות, אוכל מטוגן, מאפים וקינוחים לסוגיהם, אלכוהול, שתיה מתוקה. במקום להוציא את כולם מהתפריט בבת אחת, תעשו את המינונים הנכונים וכפרו על כך אחר כך. אם אכלתם גלידה עם הילדים בשבת, במקום לייסר את עצמכם ברגשות אשמה, ביום ראשון אכלו סלט עם טונה, ביצה קשה ובולגרית לארוחת צהרים. הקלוריות כבר יתקזזו
  • תנועו באהבה – אנשים רבים מחפשים את הפעילות הגופנית המושלמת. זו שתגרום להם להתמכרות. הם מענים את עצמם ומנסים לאהוב לרוץ בכוח, קופצים לבריכה בניסיון להסדיר נשימה פעם אחר פעם אבל זה אף פעם לא זה. אם עדיין לא מצאתם את הפעילות האהובה עליכם, אין כמו הליכה בחיק הטבע או על שפת הים. פעילות גופנית לא חייבת להיות עינוי להיפך. לא כולם נולדו לרוץ מרתון או לקפוץ בחמש בבוקר לבריכה

השיטה הטובה ביותר לרדת במשקל היא להקשיב לעצמכם, להכיר את הגוף שלכם, לענות את התשובות הנכונות לשאלות המדויקות ופשוט למצוא את האיזון.

את האיזון בין אסור למותר, את האיזון בין טעים לי לבריא לי, את האיזון לחיים בריאים, מאושרים וטובים.

 

קישור לכתבה

הזמינו את ספירולייט עכשיו - כל היתרונות כבר בפנים

אני רוצה להזמין אריזה של ספירולייט

כל אריזה מספיקה לחודשיים

סה״כ לתשלום:
בודק את הקופון... הקופון שגוי
1
פרטים אישיים