ספירולינה תופעות לוואי

אחת השאלות הפופולאריות אותה לקוחות שואלים לפני שהם רוכשים את המוצר הייחודי שלנו ספירולייט היא האם לאצת הספירולינה יש תופעות לוואי. שאלה זו לגיטימית ובהחלט במקום בטח שמדובר בגוף שלנו ובבריאות שלנו.

הרי רובנו נמצאים במודעות די גבוהה ורוצים לרדת במשקל במטרה לשפר את איכות חייהם.

לצערנו הרשת מלאה במידע שהוא לא תמיד נכון, ספיקולציות כאלה ואחרות רצות בין האתרים והרשתות החברתיות השונות כאשר אנו יכולים לומר לכם שלאצת הספירולינה, כזו אשר גדלה בתנאים נאותים אין תופעות לוואי, בטח שלא תופעות לוואי שליליות.

לעומת זאת, אצת ספירולינה שאיננה גדלה בתנאים נאותים תחת פיקוח כן יכולה להוביל לתופעות לוואי כאלה ואחרות .

למעשה, ספירולינה היא אצת כחולה ירוקה הנחשבת לאחד ממזונות העל עם רכיבי תזונה איכותיים ומטיבים ביניהם חלבון באיכות גבוהה, ויטמינים, נוגדי חמצון, מינרלים, כלורופיל, אנזימים ועוד.

ספירולינה תופעות לוואי

אצת הספירולינה מאושרת לשימוש בישראל והיא נכנסת תחת הקטגוריה של תוספי התזונה או מוצרי בריאות (תלוי בסוג שלה) ומוגדרת כ‘מזון עלממש. כדי להימנע מתופעות לוואי ותסמינים כאלה ואחרים, ממש כמו כל תוסף אחר, עלינו לוודא מהי כמות הנטילה המומלצת.

כמות  זו מבוססת על מחקרים ועל מידע של ארגוני בריאות בכל העולם. כל עוד אנו מקפידים לרכוש מוצר או תוסף תזונה המכיל ספירולינה ועומד בסטנדרטיים גבוהים, אין כל חשש של תופעות לוואי

תופעות לוואי – מדוע החשש גדול כל כך?

למעשה, אף אחד מאיתנו לא רוצה לחוות על גופו לא מבחינה פיזית ולא מבחינה נפשית שינויים שליליים.

אנחנו רגילים לשגרה מסוימת וכל תופעת לוואי עלולה לפגוע בשגרת החיים שלנו, בבריאות שלנו וגם בתפקוד היומיומי שלנו בהיבט הפיזי.

בהשוואה לתוספי תזונה אחרים, שעלולים להוביל לתופעות לוואי כמו שלשולים, עצירות, תת פעילות או פעילות יתר של בלוטת התריס, כאבי ראש, מיגרנות, בעיות שינה, עליה במשקל ועוד.

תוספי תזונה המשלבים את אצת הספירולינה ונמצאים בפיקוח אינם גורמים לתופעות לוואי או תסמינים

מהם היתרונות של צריכת תוסף תזונה עם תקן GMP?

GMP הוא ראשי תיבות של Good Manufacturing Practice. תקן לתנאי ייצור נאותים המשויך לתעשיית המזון ומגדיר את החוקים והכללים לגבי בקרה על תהליכי ייצור מוצרי מזון ותוספי תזונה, מה שבעצם מחויב במניעת סיכונים והיווצרות של תופעות לוואי

מוצר שעומד בתקן GMP נחשב למוצר באיכות גבוהה ובטוח לשימוש. למעשה, מוצרים אשר מחזיקים בתקן GMP מעידים על כך שהם עמדו במבחן הבקרה והאיכות, מונעים סיכונים עבור הצרכנים ונחשבים לבטיחותיים לשימוש.

כל תהליכי הייצור של ספירולייט עוברים בקרה ומאושרים על ידי משרד הבריאות בישראל

לנשים בהריון, נשים מיניקות, ילדים ואנשים הנוטלים תרופות באופן קבוע מומלץ להיוועץ ברופא לפני השימוש.

קישור לכתבה

הזמינו את ספירולייט עכשיו - כל היתרונות כבר בפנים

אני רוצה להזמין אריזה של ספירולייט

כל אריזה מספיקה לחודשיים

סה״כ לתשלום:
בודק את הקופון... הקופון שגוי
1
פרטים אישיים